Eksplodujące pudełeczka jako wspaniały prezent na ślub

W ostatnich czasach na popularności zyskują przestrzenne kartki podarunkowe nazwane exploding box. Eksplodujące pudełeczko to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kartek wręczanych z najróżniejszych okazji. Wybierane są one chętnie przez wiele osób, ponieważ stanowią miłą i wyjątkową niespodziankę dla tego, kto je otrzyma. Tego rodzaju pudełeczka z życzeniami są naprawdę bardzo ładne, dlatego wiele obdarowanych osób zostawia je sobie na pamiątkę i nie raz z sentymentem do nich wraca.

Jak działa exploding box?

                Nazwa exploding box wywodzi się od sposobu, w jaki pudełko jest otwierane. Po podniesieniu wieczka pudełko to rozkłada się w taki sposób, że widoczna jest zawartość wszystkich jego ścianek oraz tego, co znajduje się w środku. Na ściankach pudełka umieszczone są najróżniejsze dekoracje wykonane z wielu ciekawych tworzyw, jest tam również miejsce na wyznania, wierszyki czy personalizację imion i dat. W środku eksplodującego pudełeczka można odnaleźć wiele interesujących rzeczy, które dostosowane są do okazji, z jakiej dane pudełeczko jest podarowane. Często jest tam np. koperta, w której możemy ofiarować prezent w postaci pieniędzy, dlatego też jest to bardzo elegancki pomysł na wręczanie prezentu ślubnego, którym jak wiadomo najczęściej są właśnie banknoty.

Exploding box, jako doskonały pomysł na podarunek ślubny.

                Exploding box to wręcz wymarzona karta ślubna, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzach nowożeńców. Przepiękne, ręcznie wykonane ślubne exploding boxy dostępne są w ofercie sklepu Artyferia polskie rękodzieło. Dokonując zakupów w tym sklepie możemy wybierać z pośród wielu wyjątkowych, wykonanych z największą starannością eksplodujących pudełeczek.  Każde z nich jest zachwycające, pięknie ozdobione, stworzone z pasją i sercem z najwyższej jakości materiałów, dlatego jest to doskonała pamiątka ślubna, która będzie przypomniała młodym małżonkom o tym szczególnym dniu.  W środku pudełeczek możemy odnaleźć wiele różnych ręcznie wykonanych ślubnych dekoracji oraz miejsce na włożenie drobnego podarunku bądź pieniędzy. Decydując się na zakup w tym sklepie mamy również możliwość na uzgodnienie, w jaki sposób mają zostać zagospodarowane ścianki, dlatego każdy może wybrać coś, co najbardziej przypadnie mu do gustu. Istnieje tu także możliwość personalizacji dat i imion. Jeżeli więc szukamy niecodziennego prezentu na ślub bliskich nam osób warto wziąć takie rozwiązanie pod uwagę. Jest to podarunek, który cieszy i zachwyca, a przy tym jest również bardzo praktyczny i na pewno będzie fantastycznie się prezentował na tle innych tradycyjnych kartek ślubnych.

Eksplodujące pudełeczka jako wspaniały prezent na ślub

Exploding box to bardzo wyjątkowy prezent, wykonany metodom scrapbookingu, dzięki temu można powiedzieć, że przy jego tworzeniu artystów może ograniczać jedynie własna wyobraźnia, dlatego też tak powstające pudełeczka zachwycają coraz większe grupy osób, a moda na nie ustaje. Każdy lubi otrzymywać unikatowe, oryginalne prezenty warto mieć to na uwadze i sprawić Młodej Parze jeszcze jeden powód do radości w tym pięknym dniu, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego.