Zyskaj klientów niewielkim kosztem

Współczesna walka o klienta jest nieustanna i bardzo zacięta. Przedsiębiorcy stale wymyślają coś, co mogłoby skusić konsumentów do skorzystania z ich oferty. Jedną z najprostszych, najstarszych, a zarazem najskuteczniejszych form reklamy jest wręczanie gadżetów. Przemyślany upominek dobrze kojarzy się z firmą, do której obdarowany klient chętnie wróci. Czym zachęcić konsumenta?

Sprawdzony sposób na zwrócenie uwagi

Firmę można rozreklamować niewielkim nakładem finansowym, inwestując w gadżety reklamowe. Podarunki można dopasować tematycznie do profilu firmy, lub postawić na uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się zawsze i wszędzie. Dobór gadżetów może zależeć od sytuacji. Oferowane przez nas gadżety reklamowe w Versus-reklama.pl można dopasować zarówno do okoliczności, np. wybierając upominki na święta Bożego Narodzenia, jak i do pory roku lub branży, w jakiej obraca się przedsiębiorstwo.

Zaufać specjalistom

Od wielu lat prężnie działamy na rynku handlowym, oferując świetnej jakości sprawdzone gadżety reklamowe. Zdołaliśmy zgromadzić pokaźny asortyment oraz niemałe doświadczenie, którym podpieramy się przy kolejnych pomysłach. Do tej pory współpracowały z nami takie marki jak National Geographic Polska, Domodi, Natur House, Cinema City, Indesit czy Nałęczowianka. Mamy za sobą setki udanych transakcji i jeszcze więcej zadowolonych odbiorców. Jeśli więc chcesz dołączyć do grona naszych klientów, sprawdź, co możemy zaoferować twoim konsumentom.

Oferta Versus-reklama.pl

Pełna oferta produktowa znajduje się na stronie internetowej versus-reklama.pl. Asortyment podzielono na działy tematyczne, aby łatwo i szybko można było odnaleźć interesujące cię produkty. W ofercie posiadamy tradycyjne i uniwersalne gadżety na każdą okazję, takie jak długopisy, notesy, kalendarze, smycze czy breloki. Stawiając na oryginalność, możesz liczyć, że w naszej ofercie nie zabraknie unikalnych produktów. Oferujemy między innymi akcesoria ekologiczne, tekstylia reklamowe, artykuły sportowe, elektroniczne, a także produkty związane z jedzeniem i piciem. Wykonujemy nadruk firmowego logo, danych kontaktowych czy dowolnego tekstu praktycznie na każdym z naszych produktów.

Zyskaj klientów niewielkim kosztem

Czy warto inwestować w gadżety reklamowe?

Oczywiście! Upominek to coś, co na dłużej zapadnie w pamięci odbiorcy. Produkty naszej firmy są praktyczne, zatem będzie można z nich korzystać w codziennych sytuacjach (w domu, w pracy, w szkole lub na uczelni). Drobny gadżet z logo firmy sam w sobie stanowi znakomity nośnik informacji o firmie, jest do tego zauważalny przez najbliższe otoczenie. Gadżety reklamowe charakteryzują się niską ceną, zatem inwestycja nie wymaga sporych nakładów finansowych, a można dzięki niej zdziałać naprawdę wiele. Sam moment przekazania upominku odbiorcy to świetna okazja do nawiązania dialogu i przedstawienia firmowej oferty. Klient już na wstępie poczuje się doceniony, uznając firmę za godną zaufania. Czy potrzebujesz czegoś więcej za niewielki wkład finansowy w promocję swojej firmy?