Oferta gabinetu medycyny estetycznej

W dzisiejszych czasach wygląd ma ogromne znaczenie dla wielu osób, dlatego bardzo dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna to nie tylko ulepszanie atrakcyjności fizycznej pacjenta, ale również różnego rodzaju zabiegi mające na celu poprawę jakości życia, a także leczenie profilaktyczne i rekonstrukcyjne wielu zmian skórnych.

Czym są gabinety medycyny estetycznej i z jakich usług można w nich skorzystać?

            Gabinety medycyny estetycznej oferują szeroki wybór zabiegów. Są to przede wszystkim nieinwazyjne lub mało inwazyjne terapie, które w wielu przypadkach potrafią doskonale zastąpić zabiegi z dziedziny chirurgii plastycznej i co bardzo ważne w przeciwieństwie do nich, nie wymagają one długiego okresu rekonwalescencji.  W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna radzi sobie z naprawdę wieloma problemami, które jeszcze jakiś czas temu można było rozwiązać jedynie za pomocą operacji.

            W gabinetach medycyny estetycznej możemy skorzystać między innymi z: laserowego usuwania tatuaży, głębokich przebarwień i makijażu permanentnego, terapii kolagenowej, redukcji blizn i rozstępów, modelowania ust, korekcji zmarszczek przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego czy też liftingu wolumetrycznego. Wiele gabinetów w swojej ofercie posiada także usługę depilacji laserowej.

Oferta gabinetu medycyny estetycznej

Zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej wymagają wysoce specjalistycznej wiedzy, dlatego należy wybierać tylko sprawdzone firmy, które: zatrudniają profesjonalnych specjalistów, dysponują bardzo dobrej jakości sprzętem oraz korzystają z innowacyjnych osiągnięć medycyny. Taki gabinetem jest bez wątpienia gabinet medycyny estetycznej dermapoint.pl .

Dlaczego warto skorzystać z sług gabinetu Dermapoint?

Dermapoint to nie tylko nowoczesny gabinet medycyny estetycznej to również gabinet dermatologii, a także miejsce, w którym możemy uzyskać konsultacje z zakresu ortopedii i chirurgii urazowej oraz urologii w tym urologii dziecięcej. Firma ta zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju krajowych i międzynarodowych szkoleniach i kursach.

W ofercie firmy dostępny jest szeroki wybór skutecznych i bezpiecznych zabiegów, takich jak np.: rewitalizacja skóry, czyli tak zwany skinbooster, modelowanie twarzy hydroksyapatytem wapnia czy też blefaroplastyka, czyli bezinwazyjny lifting powiek. Warto również dodać, iż do przeprowadzenia zabiegów laserowych dostępnych w ofercie gabinetu wykorzystywana jest platforma laserowa najnowszej generacji o nazwie ALMA HARMONY XL PRO. Dzięki niej w skuteczny i bezpieczny sposób można przeprowadzać między innymi usuwanie zmian naczyniowych, zmarszczek czy też bruzd. W firmie tej dostępny jest także innowacyjny zabieg polegający na przeszczepie włosów metodą FUF. Metoda ta polega na pobraniu i wszczepieniu mieszków włosowych w łysiejące miejsca. Jest to zabieg bezbolesny, wykonywany w miejscowym znieczuleniu, który w przeciwieństwie do klasycznych metod transplantacji charakteryzuje się stosunkowo krótkim okresem rekonwalescencji.